O NÁS
IGRANE
UBYTOVÁNÍ
CENA
KONTAKT
Parun Apartmány se nachází na Makarské riviéře v Igrane.

Nacházíme se na pláži v klidné části města. Pošta, obchody a turistická kancelář se nachází přibližně 150 metrů. Dům má velký dvůr se spoustou květin a zeleně. Nedaleko od centra, tam jsou panenské pláže (nudistická). Poskytli jsme parkoviště pro Vaše vozidlo.

Parun Apartmány jsou prostorné ubytovací jednotky, které se liší podle oblasti a ubytovací kapacity. Společné rysy všech bytů jsou promyšleně řešeným interiérem a přesné zařízení do veškeré potřebné vybavení pro pohodlný pobyt. Apartmány odrážejí domáckou atmosféru, pomocí kterého můžete velmi rychle přizpůsobit nové "resort" a budete se vlevo, aby si bezstarostné léto magie a jeho širokou škálu malebných míst.
Město má bohatou historii, která hrdě svědčí o pre-románský kostel svatého Michala, a věž z 17. století, který byl postaven na obranu města před Turky.
Hrál jako skutečně unikátní místo bohaté pobřežní nedotčené a nedotčenou přírodu. Jsou ideální destinací pro ty, kteří chtějí přejít od shonu ulicích města a bude v plné klidu v objetí autentické prostředí.
Vzdálenost od moře 10 m od centra 50 m.
Apartmani Parun © 2010. All Rights Reserved
Přijďte k bytům Parun a nechat všechny své starosti a problémy za sebou a vychutnat vynikající zpracování matky přírody!