Hrál v malebném městečku na Makarské riviéře. To se nachází na Makarské riviéře, Dalmácie, a nejkrásnější perla chorvatského, a pokud chcete jet na výlet jsme velmi blízko do jiných destinací v Dalmácii: Dubrovnik, Hvar, Korčula, Brač, Split a Trogir, a jen 100 km od nedaleké Mostaru, Međugorje v Hercegoviny.

Řady starých obnovena domu na prudkém svahu, s nově tvoří harmonický celek vesnice s 400 obyvateli, která sestupuje k moři, přístav a dlouhá oblázková pláž. Nad městem se tyčí štíhlá věž kostela Panny Marie Růžencové, který se zdá k hodinkám přes vesnici. Nedaleko je věž postavena pro Zalina virijeme kanadský války, připomíná dobu bojů proti Turkům, v němž přední Zale Antičić, o kterou věž dostala své jméno.
Hrál dobře-známé turistické středisko s mnoha hotely, rekreační domy a apartmány, krásné pláže, sportovní a zábavní akce. Podél dlouhé pláže na Živogošće chodníky, postavený komfortní domy a vily, kavárny, obchody a restaurace.
Funkce, někdy tradiční centrum olivového stále není zanedbali své olivové háje nechat aktualizovány, a společně postavili nejmodernější závod na zpracování oliv.

Nad Igrana, prastaré olivové háje, stojí kostel sv. Michael z 11. století, nejvýznamnější středověká památka v přímořských. V blízkosti přístavu, 1760. Zámek byl postaven v barokním Simic-Ivanisevic. sarkofágy byly nalezeny v svědka hřbitově medvěd na existenci osídlení v římských dobách a jméno Igrane je poprvé zmíněn 1466.
Apartmani Parun © 2010. All Rights Reserved
O NÁS
IGRANE
UBYTOVÁNÍ
CENA
KONTAKT